Lëste verangering:  
 
 
 

Carnaval 2004

Auwtwieverbal

Eindelijk konden de mensen van Geulle echt beginnen aan vastelaovend 2004 en dat was te merken ook.

Maar liefst drie gastverenigingen bezochten deze avond van de bök te weten: De Kameelemesters van Ankerpoort, De Bergeite van Bemelen en onze vrienden uit Itteren, De Vreigeleire. Succes verzekert dus.

Maar ook de mensen uit ons eigen dorp lieten Prinses Sandra 1e niet in de steek en het één na ander verkleid menneke en wiefke bestormde de zaal die door Godding Sound Service perfect op temperatuur gehouden werd. 23.11 uur volle bak in `t Heukske en tijd dat de maskes af konden, want het was zeer warm in de zaal.

Alle prinsen en prinsesen namen plaats in de jury en de voorzitter van onze Belgische vrienden van het Kiezelcomite. Na een zeer moeilijk overleg, want er was gewoon een  hoog verkleed gehalte, werden de prijswinnaars toch uit de zaal geplukt.

Bij de koppelkes Carla en Jolanda en bij de mennekes Lenie van kan en bij de wiefkes Ans van Bollen. Toen iedereen op het podium het maske had afgedaan liet de dj het feest tot laat in de nacht verder daveren. De eerste avond in Geulle was er een om in te lijsten.

Tekst: Ed Philippens

 

Truk nao het 'oud nuuts' menu