Lëste verangering:  
 
 
 

*** Nuuts ***


Senioren Middig

WAAR MOET DAT HEEN!!!!! Dat is waar ik dit verslag mee wil beginnen, wat drie jaar geleden begon als een probeerseltje is nu uitgegroeid tot een activiteit waar je U tegen zegt.Vijf over twaalf wordt de eerste kaart verkocht half twee starten we pas, ik bedoel maar.
Half twee, we zitten nokje nokje vol tot de laatste plaats bezet door 55+ ers, daar doe je t voor!!! Opkomst samen met jeugd carnavalsvereniging de Bokskes op muziek van Jo Lahoye. De rillingen lopen over je rug als je ziet hoe de zaal reageert als je binnen komt.

Zaate hermenie Loat mher gaon bijt de spits af, maar de seniorenvereniging staat al te trappelen om de bühne te betreden om enkele dansje ten toon te spreiden, en de beentjes gaan ondanks de leeftijd nog goed en snel omhoog.

Dan Paul Maassen die net als gisterenavond de mensen binnen no time weer op z`n hand had en wederom een spetterende buut verzorgde, gevolgd door de dames van dansgroep mix uit st geertruid die ons werd aangeboden door oud Geullenaar Elian van Sjan van jwob. Een wervelende show volgde en de zaal kon het wel waarderen.
Nu was het weer de beurt aan Wil Knapen die net als gisteren zorgde dat niemand het droog hield, een Buut om door een ringetje te halen. Jong talent op het accordeon Remco Troquete liet zien dat hij het van geen vreemde heeft Peter z`n gene zitten er zeker in en Remco speelde de zaal plat. Wat volgde zorgt al drie jaar voor veel oooooohs en aaaahs Dansmarietjes van de Achener printen uit Duitsland,liefst 38 personen sterk van schrik niet 3 jaar tot 17 jaar oud vult de bühne. Indrukwekende en schitterend zoals zij het geulse publiek verwennen met hun prachtige uit het hart gegrepen dansshow, een ovationeel applaus was hun deel.

Ook onze eigen dames die tot dan iedereen hadden voorzien van vla en koffie zetten hun beentjes weer voor op de bühne en de mensen konden ook dit zeer waarderen. Snel weer terug naar de zaal om te werken want `t Heukske liet Jeanke weer dopen, de zaal barste het uit. Zanggroep moorveld ,vier jonge meiden die meedoen aan de finale in Posterholt op 12 februari deden weer ietsjes meer podium ervaring op en hoe. Iwan Rebrof kwam langs om twee nummers te doen en dat ging super, Andre mannenkoor Rieu strijkte weer dat het een lieve lust was En de Dames van de fanfare lieten weer hun voetjes spreken en de rokjes waaien.

Paul Lemmens en z`n kluivers dan met ons eigen carnavalsliedje 2006 en een medley net als gisteren ,het publiek vond het prachtig. Buurt in de Peel, weer met een voltallig gospelkoor waaronder vele rasechte dorpsgenoten. De zaal smulde en het werd later en later maar niemand zeurde om naar huis, laat maar komen `t is te gek hoorde je.
Neet kapot te kriege werd iets eerder gezet want de jongens moesten nog ergens optreden, ook dat kan in Geulle. Ook zij oogstte veel bewondering van de zaal, dus nu dan een andere afsluiter als gisterenavond? Ja Duo ongesjeneerd Peter,Peter en James hadden de eer en dat hebben ze geweten ,met hun act bulderde de hele zaal en iedereen vergat z`n stress en leed voor even, mooi als je mensen zo ziet genieten van 55 maar ook van dik in de 80 jaar.

Een supermiddag was ten einde en iedereen had stof tot napraten . Volgend jaar weer hè hoorde je vragen: als het aan ons ligt zeker. Beste mensen 55+ of wie dan ook BEDANKT dat wij dit mogen meemaken.

VV De Bokkerieers .

Tekst/Foto's Ed van de Flup / Peter Troquet





























Wilt geer auch de nuuts-berichte laeze van de aafgelaupe seizoene? Dan moot geer hie kieke.